Desktopy i Serwery

Stawiamy na markę!

Chytry traci dwa razy. Sprzęt typu NO-NAME to zwiąkszone ryzyko niepowodzenia.

Stawiamy na niezawodność!

Wychodzimy z założenia, że nowoczesna firma nie może sobie pozwolić na przestoje. Nasz sprzęt to gwarantuje. Większość desktopów opartych jest o kompleksowe rozwiązania Intela zapewniających im wewnętrzną integralność.

Opieramy się tylko na sprawdzonych rozwiązaniach!

W naszych desktopach stosujemy tylko sprawdzony sprzęt rekomendowany przez producentów oporgramowania, dający 100% kompatybilnośći.

Dostosuj komputer do swoich potrzeb!

Chcesz stosować nowe rozwiązania, ale Twój stary program księgowy nie jest obsługiwany przez nowy system?? Nie pozbywaj się go, nie trać danych i czasu na przenoszenie ich do nowego. Wielosystemowy desktop rozwiąże ten problem!!!

Przykład:

Program kosztorysowy „Norma2" działający tylko pod Windows 98 na komputerze z systemem Windows XP.

Wojciech Jedynak

Stanisław Lem powiedział:

„Najnowszy komputer starzeje się tak szybko, że po kilku latach jest gratem.”
„Mózg nasz jest, jak powiedział von Neumann, układem pewnym, utworzonym z neuronowych elementów niepewnych. Między innymi jest tak dlatego, że do każdego pojęcia zakodowanego w ludzkiej pamięci prowadzi różnorodna wielość neuronowych dróg. Na przykład, jeżeli nie mogę sobie przypomnieć, jak nazywa się ptak o pięknie wygiętej szyi, powszechnie przecież znany, to mógłbym wydobyć z pamięci właściwą nazwę (łabędzia), albo przypomnieć sobie zwroty w rodzaju ‘łabędzi śpiew’, albo balet Jezioro łabędzie. Natomiast do znajdujących się w pamięci komputerowej ‘engramów’ zwykle prowadzi tylko jedna droga, toteż zablokowanie jej powoduje zupełną ‘amnezję’ komputera.”